Biz Kimiz?

İyilik Hareketi;

“İyi ki İyiler Var!” sloganıyla yola çıkmış, dünyada iyiyi, doğruyu ve güzeli yaşatmanın derdinde olan bir gönüllü hareketidir. Yapılan hizmet faaliyetleriyle merhametin, şefkatin ve yardımlaşmanın sıcaklığını ortaya koyup, nerede bir el uzatan varsa onu tutmanın gayreti içerisinde bir fedakarlık hareketidir… Adaletin, ahlakın ve muhabbetin sarsılmaz kalesine sırtını yaslayan tüm gönül sahiplerinin kendisine bir yer bulacağı bir iyilik yurdudur…

Nedir?

Join Us

Meet the Team

 Samsa was a travelling salesman and above it there hung a picture that he had recently cut out of an illustration

Volunteers

James Evans

Team Leader

Anna Taylor

Team Leader

Rick Dalton

Team Leader

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics.

Carol Denver Housewife

Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics.mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts.

Jhone Doe Web Developer

Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they Far mountains, far from the countries live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics.

Ada Lovelence Ux/Ui Designer

  Daima vicdani bilinçle

  Hareket Ediyoruz.

  FAQ

  Ekmeğimizi, aşımızı, yuvamızı, kıyafetimizi, vaktimizi, enerjimizi ve hasılı tüm paylaşılacak olanları sahiplerine teslim etmeyi biricik vazifemiz olarak görmekteyiz.

  Ölçülerin en güzeli olan mukaddes kitabımızda bildirilen fermandan hareketle; ekmeğimizi, aşımızı, yuvamızı, kıyafetimizi, vaktimizi, enerjimizi ve hasılı tüm paylaşılacak olanları sahiplerine teslim etmeyi biricik vazifemiz olarak görmekteyiz. Bu şuurla adım atıyor ve bu ölçülere uymaya gayret ederek yapılan her hizmeti karıncanın su taşıması misali Hakk’ın tarafında olduğumuzu ilan ederek yerine getiriyoruz.

  Dalga dalga büyüyen iyilikle beraber, gönül sahiplerinin “İyi ki!” diyeceği bir muhabbet hareketinin kıvılcımlarını atıyoruz. İleride dönüp bakıldığında, şükürlerin, tebessümlerin, heyecanlı hatıraların ve “İyi ki!” nidalarının yankılandığı bir geçmişi inşa etmek gayretindeyiz.

  • Yapılan her faaliyeti özenli ve dikkatli bir şekilde yerine getirmek.
  • Emaneti sahibine gönül huzur içerisinde teslim etmek.
  • Daima vicdani bilinç ile hareket etmek.
  • İnsana olan saygıyı tüm davranışların üstünde tutmak.
  • Kötülükten men edip iyiliği teşvik etmek.

  Join Us

  Happy Partners

  Sponsors

  Gönüllü Ol & Harekete Geç

  Gönüllü Ol!